Kanal Açma

Kanal Açma

Kategoriler Kanal Hizmeti, Vidanjör Hizmeti
Hizmetin Adı:
Fındıkoğulları Vidanjör
Tarih :
13 July 2019
Hizmet Yeri:
Bursa
Değer:
Hizmete Göre Hesaplanır
Hizmet Kategori:
Kanal Gider Açma
Hizmet Detayları

Kanal Açma Hizmetleri
Gider, banyo, mutfak, lavabo vb. atık sularının kanalizasyon şebekesine ulaşmasını sağlayan sistemdir. Gider tıkanıklığı ise gider sistemi içine su dışında katı atık gitmesi ve su dışındaki bazı maddelerin orada birikerek katılaşması sonucu meydana gelir.

Gider tıkanıklığı günlük hayatta herkesin başına gelebilecek can sıkıcı bir sorundur ve insanlar bu sorunları çözmede farklı yöntemlere başvurmaktadır. Fakat gider açmak için önce sorunun tespit edilmesi gerekmekte bunun içinde profesyonel bir uzmana ihtiyaç vardır. Yanlış yöntemlerle tıkanıklığı açmaya çalışmak gider sisteminde daha büyük hasarlara ve daha büyük maddi kayıplara neden olabilmektedir.

Görüntüleme esasına göre çalışan robotik cihazlar kullanılmak borunun içindeki tıkanıklığı tüm detayı ile görmesini sağlamaktadır. Tıkanıklık tespit edildikten sonra kırmadan açma işlemi. Bu sayede borunun neden tıkandığı anlaşılmakta uygun çözüm yöntemi ile tıkanıklık açılmak gerçekleştirilmektedir. Cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü kanal ve gider tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Firmamız profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla gider tıkanıklığı açmada hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Üstün teknoloji ve eğitimli personellerimizle hızlı ve güvenilir bir şekilde gider tıkanıklığı sorununuzu biz çözeriz.